5.liga

3.zápas Biely Potok A - Závažná Poruba A piatok 13.12.2019 o 18:00h nedeľa 8.12.2019 o 11:00h

 

1.trieda

3.zápas Dúbrava B - Závažná Poruba B  piatok 13.12.2019  utorok 10.12.2019 o 18:30h

 

 

5.liga

3.zápas ŠKST Baničné A - Liptovské Sliače A  sobota 7.12.2019 o 17:00h piatok 6.12.2018 o 18:00h

6.zápas ŠKST LM A - Bobrovec A  sobota 7.12.2019 o 18:00h streda 4.12.2018 o 18:30h

 

1.trieda

5.zápas Závažná Poruba B - Liptovský Peter A sobota 7.12.2019 o 17:00h streda 4.12.2018 o 17:30h

 

2.trieda

2.zápas Demänová A - Veterná Poruba A piatok 6.12.2019 o 18:30h streda 4.12.2019 o 18:00h

3.zápas Dúbrava C - Ľubeľa D sobota 7.12.2019 o 14:00h pondelok 2.12.2018 o 18:00h

5.zápas Závažná Poruba C - Partizánska Ľupča C sobota 7.12.2019 o 14:00h streda 4.12.2018 o 17:00h v Partizánskej Ľupči

5.liga

3.zápas Ľubochňa A - Černová B sobota 9.11.2018 o 16:00h  pondelok 28.10.2019 o 18:00h 

6.liga

4.zápas Ľubeľa B - Liptovský Ján A sobota 9.11.2018 o 17:00h  utorok 5.11.2019 o 17:30h 

 

1.trieda

5.zápas Gymnázium LM A - Vitalit C  sobota 9.11.2018 o 18:00h  utorok 5.11.2019 o 17:30h

 

2.trieda

2.zápas Veterná Poruba A - Partizánska Ľupča B  sobota 9.11.2018 o 17:00h  piatok 8.11.2019 o 19:00h

3.zápas Vlachy A - Partizánska Ľupča C  sobota 9.11.2018 o 18:30h  pondelok 4.11.2019 o 18:00h

 

6.liga

3.zápas Iľanovo B - Dúbrava A sobota 30.11.2019 o 18:00h o 17:00h

1.trieda

1.zápas Vitalit C - Jamník C sobota 30.11.2019 štvrtok 28.11.2019 o 18:00h

2.zápas Podtureň A - Závažná Poruba B sobota 30.11.2019 o 17:00h o 14:00h

4.zápas Dúbrava B - Gymnázium LM A piatok 29.11.2019 o 18:30h  štvrtok 28.11.2019 o 18:00h v telocvični ZŠ Ľubeľa

 

2.trieda

1.zápas Vitalit D - Podtureň B sobota 30.11.2019 o 15:00h utorok 26.11.2019 o 17:30h

 

1.trieda

2.zápas Závažná Poruba B - Gymnázium LM A sobota 26.10.2018 o 17:00h streda 23.10.2019 o 18:00h

3.zápas Vitalit C - Východná C sobota 26.10.2019 streda 23.10.2019 o 18:00h

4.zápas Podtureň A - Smrečany Žiar A sobota 26.10.2018 o 17:00h streda 23.10.2019 o 18:30h

6.zápas Dúbrava B - Ľubeľa C piatok 25.10.2019 o 18:30h štvrtok 24.10.2019 o 18:00h v ZŠ Ľubeli

 

2.trieda

2.zápas Závažná Poruba C - Dúbrava C sobota 26.10.2018 o 14:00h streda 23.10.2019 o 18:00h

3.zápas Vitalit D - Demänová A sobota 26.10.2018 o 15:00h piatok 25.10.2019 o 18:00h

5.zápas Partizánska Ľupča C - Veterná Poruba A sobota 26.10.2018 o 14:00h štvrtok 24.10.2019 o 18:30h v KD vo Veternej Porube

6.zápas Partizánska Ľupča B - Ľubeľa D sobota 26.10.2018 o 17:00h štvrtok 24.10.2019 o 18:00h

5.liga

2.zápas Ľubochňa A - Liptovské Sliače A  sobota 23.11.2018 o 16:00h  štvrtok 21.11.2018 o 18:30h

 

6.liga

3.zápas Ľubeľa B - Partizánska Ľupča A  sobota 23.11.2018 o 17:00h  utorok 19.11.2018 o 17:30h

4.zápas Liptovský Ján A - Bobrovec B  sobota 23.11.2018 o 17:00h  štvrtok 21.11.2018 o 18:00h

 

1.trieda

5.zápas Závažná Poruba B - VITALIT C sobota 23.11.2018 o 17:00h  streda 20.11.2018 o 17:30h

 

2.trieda

2.zápas Vlachy A - Ľubeľa D sobota 23.11.2018 o 18:30h  štvrtok 21.11.2018 o 18:00h

4.zápas Dúbrava C - Partizánska Ľupča C  sobota 23.11.2018 o 14:00h  piatok 22.11.2018 o 18:00h

6.zápas  Závažná Poruba C - VITALIT D sobota 23.11.2018 o 14:00h  streda 20.11.2018 o 18:30h

5.liga

1.zápas Jamník A - Biely Potok A sobota 19.10.2019 o 17:00h štvrtok 17.10.2019 o 18:00h

 

6.liga

2.zápas Nižná Boca A - Bobrovec B sobota 19.10.2019 o 14:00h štvrtok 17.10.2019 o 18:00h

4.zápas Dúbrava A - Ľubeľa B sobota 19.10.2019 o 17:00h štvrtok 17.10.2019 o 18:30h

 

1.trieda

1.zápas Jamník C - Dúbrava B piatok 18.10.2019 o 18:30h streda 16.10. o 18:15h

4.zápas Smrečany Žiar A - Vitalit LH C sobota 19.10.2019 o 17:00h utorok 15.10.2019 o 18:00h

 

2.trieda

5.zápas Demänová A - Závažná Poruba C piatok 18.10.2018  streda 16.10.2018 o 18:30h

6.zápas Dúbrava C - Pavlova Ves A sobota 19.10.2019 o 14:00h pondelok 14.10.2019 o 18:00h

 

6.liga

1.zápas Liptovský Ján A - Jamník B sobota 16.11.2019 o 17:00h  utorok 12.11.2017 o 18:00h

2.zápas Bobrovec B - Ľubeľa B sobota 16.11.2019 o 17:00h  štvrtok 14.11.2017 o 18:00h

 

1.trieda

6.zápas Liptovský Peter A - Východná C  sobota 16.11.2019 o 17:00h  pondelok 11.11.2017 o 18:00h

 

2.trieda

2.zápas Vitalit D - Pavlova Ves A sobota 16.11.2019 o 15:00h  štvrtok 14.11.2017 o 17:00h

4. zápas Partizánska Ľupča C - Demänová A sobota 16.11.2019 o 14:00h  streda 13.11.2017 o 18:15h

5.zápas Partizánska Ľupča B - Vlachy A  sobota 16.11.2019 o 17:00h  štvrtok 14.11.2017 o 18:00h

 

Podľa Rozpisu majstrovských súťaží pre súťažný ročník 2019/2020
pre okresné súťaže 6.liga a 1. a 2. trieda
 písmena "C" bod 5 (do dvoch pracovných dní od konania zápasu vyplniť úplný zápis na stránke pinec.info) a bod 6 udeľuje ŠTK OSTZ Liptovský Mikuláš pokutu 10,-€

družstvu Podtureň B.za nevyplnenie zápisu zo zápasu, konaného 5.10.2019, pokutu je potrebné zaplatiť do 17.10.2019 na účet OSTZ Liptovský Mikluláš (V oznámení pre príjemcu uviesť "Pokuta Podtureň B").